Anasayfa » Hizmetlerimiz » Genel » Otomatik Kapı Kumandası

Otomatik Kapı Kumandası

Otomatik kapı kumandası bina giriş çıkışlarında sıklıkla görmeye alışık olduğumuz otomatik kapılar, kullanılan otomasyon sisteminin özelliğine göre değişiklik gösterse de genellikle otomatik kapı kumandası ile yönetilmektedir. Ekonomik olduğu için yaygın olarak tercih edilen sistem apartman veya site sakinlerinin her birine verilen ve belli frekans aralığında çalışan otomatik kapı kumandaları şeklindedir. Bu sistemde kapı mekaniğini harekete geçiren elektronik ünite kumanda tarafından gönderilen sinyali aldığında mekaniği harekete geçirir ve böylelikle kapı açılmaya veya kapanmaya başlar.

Nice Era One Kumanda
Nice Flo Kumanda
Nice Era İnti

Otomatik Kapı Kumandaları

Pek çok farklı marka kendi içerisinde farklı ürünler ortaya çıkarsa da genel çalışma mantığı bu kural üzerine kuruludur. Burada değişkenlik gösteren husus ise kumandanın menzili yani kapıya yakınlık mesafesi içerisinde basıldığında kapının uygun hızda açılmasını sağlamaktır. Kullanıcıların en çok yakındığı hususların başında gelen kapıya yakın olunmasına rağmen kapının komuta karşılık vermemesi veya kapıyı açmamasıdır. Bu durum her ne kadar mesafe ile açıklansa da kimi zaman çevredeki diğer elektronik gereçlerin frekansları da etken olabilmektedir. Bu sebeple apartman, site veya bina girişleri için otomatik kapı sistemi ile birlikte kullanacağınız otomatik kapı kumandası otomasyonu kurduracak iseniz bu hususları göz önüne alarak uygulama yaptırmanızda fayda vardır.

Nice Era İnti
Nice SM2 Kumanda
Nice Era

İhtiyaca Özel Otomatik Kapı Sistemleri Kuruyoruz

Ekopark Otomasyon Sistemleri olarak biz müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekte ve sorun çıkarmayacak sistemleri önermekteyiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kuracağımız otomatik kapı sistemleri ile başınızı ağrıtmayacak ve uzun yıllar aktif bir şekilde kullanabileceğiniz projelere imza atıyoruz. Otomasyon sistemlerimiz hakkında bilgi almak ve aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2 Responses

 1. murat erdem
  | Cevapla

  Kargo ile siparis gonderiyomusunuz ?

  • Müşteri Danışmanı
   | Cevapla

   Evet, Türkiye’nin her yerine kargo ile sipariş gönderimimiz mevcut. Mailden size ulaştık sipariş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.