Anasayfa » Hizmetlerimiz » Genel » Otomatik Bariyer Sistemleri

Otomatik Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri
Bariyer Sistemleri

Günümüz konut ve site girişlerinde sıklıkla görmeye alışık olduğumuz otomatik bariyer sistemleri konut veya siteye ait otopark alanına yetkisiz araçların giriş yapmasını büyük ölçüde önlemektedir. Bu sistem aracılığı ile bariyer sistemini kumanda edecek olan cihaza sahip olmayan veya tanımlanmamış araçların girişleri önlenmektedir.

Sürekli olarak gelişen teknoloji ışığında farklı kullanım alanlarına sahip olan otomatik geçiş ve bariyer sistemleri ile otopark alanlarının gereksiz yere işgali de büyük oranda engellenmiş olur. Ayrıca olası riskler ve art niyetli kişilerin araç ile girişlerinin de önüne geçilmiş olur.

Bariyer Sistemleri Montajı

İlk olarak bariyer sistemi montajının yapılacağı yerin genişliği gerek fiyat gerekse sistemin sağlıklı çalışması adına önemlidir. Aynı zamanda araçların rahat giriş çıkışına engel olmayacak şekilde montaj öncesi keşif yapmak, sağlıklı projelerin ortaya çıkması adına son derece gereklidir. Ekopark Otomasyon olarak bugüne kadar 200 den fazla bariyer sisteminin montaj ve aktif çalışmasını sağlamanın verdiği tecrübe ile bizimle iletişime geçmeniz durumunuzda ücretsiz olarak gelip keşif işlemlerimizi yapıyoruz. Sonrasında elde ettiğimiz veriler ile en iyi fiyatı vermeye odaklanıyor ve projeyi onaylamanınızın ardından projeyi uygulamaya koyuyoruz. Bariyer sistemleri konusunda 7 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak hizmet vermekte olan firmamız bununla da yetinmeyip yaptığımız projelere montaj sonrası destek vermekteyiz.

Bariyer Sistemleri
Bariyer Sistemleri

Nice Wide Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemlerine genel olarak baktığımızda Nice markasının bu konuda sürekli olarak kendini geliştirdiğini ve daha iyi bir sitemi ortaya çıkarmak için yenilikler yaptığını fark edersiniz. Diğerleri ile kıyaslandığında nice wide bariyer sistemleri güvenlik konusunda çok daha hassastır. Bariyerin açılış ve kapanışı sırasında flaşör ile uyarması, emniyet fotoselleri ile geçiş olup olmadığının kontrol edilmesi gibi pek çok önemli detay, artırılmış güvenlik önlemleri ile kaza riskini minimuma indirir.

Nice Wide bariyer sistemleri tercih edilen otomasyon veya bariyer sistemine göre beraberinde otomatik kapı kumandası veya araca özel tanımlanan otomatik sistemler ile kullanılabilmektedir. Bu aşamada belirleyici olan faktör araç giriş çıkış yoğunluğunun doğru tespit edilmesi ve buna yönelik bir modelin seçilmesidir.

Sizde bariyer sistemi kurdurmayı düşünüyorsanız, profesyonel ekibi, 7 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermesi ve 200 den fazla referansı ile Ekopark Otomasyon Sistemleri olarak bizi tercih edebilirsiniz. Keşif ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4 Responses

 1. ismail köse
  | Cevapla

  Eskisehir icin montaj fiyati alabilirmiyim

  • Müşteri Danışmanı
   | Cevapla

   Fiyat bilgileri, diğer detaylar ile birlikte mailinize gönderilmiştir.

 2. Hakan
  | Cevapla

  Darica için 3.5 metre bariyer dönüş saglayabilirmisiniz

  • Müşteri Danışmanı
   | Cevapla

   Mailinize fiyat bilgileri gönderilmiştir Hakan bey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.