Anasayfa » Hizmetlerimiz » Genel » Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

Yeni nesil site ve apartmanların otopark alanları veya müstakil bahçeli evler için görmeye alışık olduğumuz otomatik kapı sistemleri son yıllarda kullanımı bir hayli artan otomasyon sistemlerinin başında geliyor. Otopark alanlarının veya ev bahçesinin giriş çıkışında tercih edilen bu sistem, site otopark alanına veya evinizin bahçesine yetkisiz veya izinsiz araçların girişlerini büyük oranda engellemekte ve arabadan inmeden kapınızı kolayca açmanızı sağlamkta olan bu sistem oldukça ekonomik fiyatlar ile müşterilere sunuluyor.

Pek çok markanın yer aldığı otomatik kapı sistemleri alanında fiyat, kalite ve özellikler değişkenlik gösterdiği gibi standart yapıları da bulunmaktadır. Otomatik kapı sistemi yaptırmak istediğiniz giriş bölgesinin teknik ekip tarafından gelip keşfedilmesi sonrasında net olarak teknik detaylar ortaya çıkacaktır. Bu detaylar neticesinde fiyatlandırma da net olarak size sunulacaktır.

Tercih edeceğiniz markanın garanti süresi, kullanım özellikleri, tercih edilecek kapı kumandası gibi bir takım özellikleri kıyaslayarak tercih etmeniz sorunsuz bir otomatik kapı sistemi tecrübe etmenize fayda sağlayacaktır.

Ekopark Otomasyon olarak yaptırmak istediğiniz otomatik kapı sistemi için ücretsiz keşif ekibimiz, yerinde tespitleri ile size net olarak yapılacakların bilgisini ve fiyat detaylarını ileteceklerdir. Bunun için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Otomatik Kapı Sistemi Ürünleri


Otomatik kapı sistemleri ürünleri kapının cinsine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Aşağıda olabilecek kapı çeşitlerini ve onlara ait motor modellerini sıraladım. Kapınızın türünü seçip ilgili sayfadan motorları inceleyebilirsiniz.

 

Yana kayar kapı motorları (sürgülü kapı) »

Dairesel kapı motorları (kanatlı kapı) »

Endüstriyel kapı motorları »

Garaj kapısı motorları »

 

Otomatik kapı sistemleri 2

2 Responses

 1. ENES DEMİR
  | Yanıtla

  Sitemizin giriş kapısını otomatiğe çevirmek istiyoruz yer gebze de dönüş yaparmısınız

  • Ahmet Şenyiğit
   | Yanıtla

   Mailden ulaşıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir