Anasayfa » Hizmetlerimiz » Genel » Otomatik Kapı Kumandası Kopyalama

Otomatik Kapı Kumandası Kopyalama

Otomatik kapı kumandası kopyalama veya tanıtma işlemine, eski kumandanızın bozulması veya yeni bir şahısa kumanda verilmesi durumunda ihtiyacınız olacaktır. Fakat bu kolay bir işlem değildir ne yazık ki, bunun için size bunu hem yazılı hemde video şeklinde açıkladık. Öncelikle söylemeliyiz ki bizim yaptığımız ve anlattığımız işlem Nice motoru üzerinden gerçekleşecek. Nice marka kumandalar ve motorlarda işlemimiz %100 çalışır, diğer marka kumandalar da bazen çalışır fakat farklı motorlarda bu işlem gerçekleşmez.

 

Otomatik Kapı Kumandası Kopyalama Videolu Anlatım için yukarıdan – Nice Robus 600 | SM2 Kumanda Tanıtma,Kopyalama,Kodlama – videomuzu izleyebilirsiniz.

 

Otomatik Kapı Kumandası Kopyalama Yazılı Anlatım için ise aşağıdaki adımları takip ederek yeni kumandanızı motorunuza tanıtabilirsiniz.

 

Nice Kumanda Kopyalama Yazılı Anlatım;


 1. Öncelikle kapınızın yanındaki motorun yanına gidin ve giderken yanınıza kopyalayacağınız veya tanıtacağınız yeni kumandanızı ve 3 alyan alınız.
 2. Motorun kapağını yanındaki vida’dan 3 alyan yardımı ile açınız
 3. Motorunuzun içinde anakart bölümünün ortalarında, dikdörtgen şeklinde ve üzerinde bir ışık ile düğme bulunan kumanda alıcısı bulunmakta. Kumanda alıcısının düğmesine basınız.
 4. Düğmeye bastıktan sonra kumanda alıcısının üzerindeki ışık yanıp sönmeye başlar.
 5. Hemen sonrasında yeni kumandanızın tanıtmak istediğiniz düğmesine 10 saniye basılı tutun.
 6. Daha sonra kumanda alıcısının üstündeki ışığın sönmesini bir süre bekleyin (eğer daha fazla kumanda tanıtacaksanız ışığın sönmesini beklemeden diğer kumandalara da 10 saniye basılı tutun)
 7. Işık söndükten sonra artık kumandalarımız tanıtılmıştır kumandanızın testini yapın ve rahatlıkla kullanmaya başlayın.

 

Ayrıca tüm Nice ve Bft kumanda modellerini sitemizden inceleyebilir ve iletişim bölümünden bize ulaşarak satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına kargo ile gönderim yapmaktayız.

 

5 Responses

 1. Hamit Koç
  | Yanıtla

  çok işime yaradı teşekkürler..

 2. Talat ardc
  | Yanıtla

  Nice kumanda da fiyatlar uygun nice sm2 aldım 6 tane video sayesinde de tanıttım güzell

 3. güzel anlatılmış çok da zor bir işlem değilmiş sağolun

 4. suat
  | Yanıtla

  yardımcı oldu teşekkürler

 5. EYYÜP
  | Yanıtla

  Güzel anlatım yapmışsınız emeğinize sağlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir