Firmamız Ekopark Otomasyon, 2009 yılında Kocaeli'de kurulmuştur ve hizmet vermeye halen devam etmektedir. Kurulduğu yıllardan beri müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş ve her zaman mutlu müşterilerin daha fazla kazanç getireceğini benimseyerek projelerini daima müşterilerinin istekleri doğrultusunda geliştirmiştir. 2009 yılından bu yana 1000'in üzerinde satış rakamları ve ilgilendiği ürün yelpazesindeki ürünlerin 600'ü aşkın montajını gerçekleştirmiştir. 8 senede edindiği tecrübeler ile işlerini daima düzgün yapan ve arkasında duran bir kuruluş haline gelmiştir. Marmara bölgesinde gerçekleştirdiği ürün montajları ve kurulumları ile geniş bir çevre edinmiş ve müşterilerin vazgeçmediği firmalardan olmuştur. Ayrıca ürünlerinin internet üzerinden tüm Türkiye'ye online olarak satışını gerçekleştirmektedir.

 

Uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere satış, teknik destek, proje desteği, servis ve yedek parça hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Marmara bölgesinde hizmetlerimizen birine ihtiyaç duyuyorsanız bir telefon kadar yakınınızdayız. Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Ürün Yelpazesi;

Nice, Bft, Faac ve diğer bir sürü büyük firmalar ile olan işbirliklerimiz ile beraber, yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, garaj kapısı motorları ve endüstriyel kapı motorları gibi birçok kapı türünü otomatiğe çeviriyoruz ve ürünlerin satışını yapıyoruz.

Site girişleri, otopark girişleri, ofis girişleri ve diğer bariyer ihtiyacı duyan bölgelere birçok opsiyon ile birlikte bariyer sistemleri kuruyoruz. Müşterinin isteğine göre şekillenen bariyer sistemi çeşitlerini kurduğumuz bariyere optimize ediyoruz. İstenilene göre kumandalı bariyer sistemi, anten okuyuculu bariyer sistemi, plaka okuyuculu bariyer sistemi, otopark sistemi ve araba dedektörlü bariyer sistemleri gibi birçok kullanım türünü başarı ile uyguladık ve uygulamaya devam ediyoruz. Bariyerler hakkındaki yazımızı incelemek için » Bariyer Sistemleri

Tüm otomatik geçiş sistemleri ürünlerinin yedek parça ve aksesuar malzemelerinin hem online olarak tüm Türkiye'ye hemde mağazamızdan satışını gerçekleştiriyoruz. Sattığımız ürünlerin teknik desteği ve garantisi ile sonuna kadar ilgileniyoruz.

Trafik konileri, hız kesiciler, otopark ürünleri, dikenli yer kapanları ve diğer birçok trafik malzemesinin montajını ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

Bariyer Malzemeleri

Ekopark Otomasyon Ofis

Malzemeler

Nice Bariyer Kolları

Bariyer Yayı

Ekopark Atölye

Müşteri Yorumları