» » » Bariyer Sistemleri | Nice Yetkili Servisi

Bariyer Sistemleri | Nice Yetkili Servisi

Gönderildiği yer: Genel | 0

Bu yazımızı bariyer sistemleri konusunda birkaç bilgi vermek için sizlere sunuyoruz. Öncelikle iş yerinize, otoparkınıza veya sitenize bariyer sistemi yaptırmak istiyorsunuz ve bu konuda bir bilginiz yoksa bu yazımızda sizin için çok faydalı ve sizi masraftan kurtaracak, dikkat etmeniz gereken hususları aşağıda sıraladık.

 

Montaj Yapılacak Yerin Genişliği;

 

Montaj yapılacak yerin genişliğine göre bariyer sistemleri değişiklik göstermekte ve bu değişim fiyatı da etkilemektedir. Mesela 3 metre boşluklar için olan bir bariyer sistemi ile 7 metre boşluklar için olan bariyer sistemi aynı değildir, dolayısıyla fiyatları da hem kol uzunluğundan dolayı hemde bariyerin gücünden dolayı değişmektedir.

 

Bariyer Sistemi ve Markası;

En önemli noktalardan biride budur. Eğer masraftan kaçar ve ucuz, kalitesiz bir ürün alırsanız veya kurulumunu profesyonel olmayan birine yaptırırsanız bu konuda çok sıkıntılar çekersiniz. Sürekli arıza çıkarır ve masraf yaratır, doğru düzgün çalışmaz. Biz 7 senelik tecrübemiz sonucunda kalitelisinden ödün vermeyen ve italyanın köklü markalarından biri olan Nice markasının bariyerlerini kullanıyoruz. Nerdeyse 200’e yakın bariyer kurulumu yaptık ve birçoğu hala çalışır durumda. Teknik desteğini de sonuna kadar sağlıyoruz. Size tavsiyemiz tercihiniz Nice bariyerlerinden yana olmasıdır.

 

Nice Bariyer Modellerini İncelemek İçin »

 

Bariyerin Çalıştığı Yer;

Yine önemli konulardan biriside bariyerin çalıştığı yerdir. Eğer bariyer bir otoparka takılacak ve yoğun kullanılacak ise farklı, eğer bir siteye takılacak ve orta yoğunlukta kullanılacak ise farklı olmalıdır. Tavan alçak ise ortadan bükülmeli kol takılmalı veya manyetik sensör takılması, HGS algılayıcı anten takılması gibi birçok kullanıma göre şekillenen çeşidi mevcuttur. Otopark sistemi ise tamamen ayrı bir konudur. Otopark fişi makinesi ile uyumlu çalışan, bilgisayarı ile uyumlu olan, plakayı okuyan kamera için montaja uygun olması gibi birçok faktörü bulunur. Bunlar içinde fiyatlar çok fazla değişkenlik gösterebilir. Bu konuda en iyisi, ne yapacağınızı iyi bilmek ve uzmanına sorarak fiyat istemek olacaktır. Biz otopark sistemi veya bariyer montajları konusunda uzun senelerdir biriken tecrübelerimiz ile sizlere yardım etmek için burdayız. Bize iletişim bölümünden ulaşabilir, ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

 

Kazalar ve Güvenlik;

Genel olarak bakıldığında bariyer sistemleri, nice markasında diğerlerine göre son derece güvenli ve sistemli çalışır. Emniyet fotoselleri sayesinde kazaları minimuma indirir ve doğabilecek sorunları ortadan kaldırır. Kolun üstünde ve altında bulunan LED ışıklar akşamları da rahatlıkla görünmesini sağlar. Bariyerin üstünde bulunan ikaz lambası (Flaşör) yanıp sönerek, bariyerin açıldığını veya kapandığını çevreye bildirerek güvenlik konusunda bir artı daha sağlar. Bariyerler vurduğu bölgeye çok baskı yapmaz ve engel zarar görmez.

 

Montaj Kurulum ve Teknik Servis;

Öncelikle söylenmesi gerek bir şey var ise o da bariyerin montajını herhangi birine yaptırmamalısınız. Elektrikçi veya Mekanikçi biri bu işten anlayamaz, anladığını söyler fakat ileride doğacak sıkıntılar hem sizi hemde tuttuğunuz elektrikçiyi oldukça masrafa sokar. Bu işi en az otomatik geçiş sistemleri sektöründe 4 yıl ve üzeri deneyimi olan birilerine yaptırmalısınız. Çünkü çok fazla ayrıntısı ve çok fazla değişkenlik mevcuttur. Teknik servis konusunda ise işinin arkasında duran birilerini bulmalısınız çünkü bariyerin koluna vuran arabalar illaki olacaktır ve buda sizi sıkıntıya sokacaktır. Eğer teknik servislik görevini düzgün yapan birileri ile çalışırsanız bu konuda endişe etmenize gerek yoktur.

 

Biz Ekopark Otomasyon Olarak;

Sektörde 7 senelik tecrübe ve 200’ün üzerinde referans ile sizlere daima kaliteli ve düzgün hizmetler sunmak için buradayız. Bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilir ve yeriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Kafanıza takılan sorularınızı yorum bölümüne yazabilir isterseniz de telefonda canlı olarak sorabilirsiniz.

 

Bizimle İletişime Geçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir