Sıkça Sorulan Sorular


Tüm Türkiye’ye satış yapmamızın yanı sıra Marmara bölgesinde sattığımız ürünlerin montajını gerçekleştirmekteyiz. En doğru kurulum ve uzun ömürlü çalışma durumu için montajınızı bize yaptırmanızda fayda var.

İnternet sitemizden satın almış olduğunuz ürünü veya ürünleri Aras Kargo ile tüm Türkiye’ye göndermekteyiz. Gönderim ile ilgili diğer detaylar için | Kargo & Teslimat

Kapı motorları ve çeşitleri hakkındaki bilgileri Otomatik Kapı Sistemleri ismindeki yazımızda derledik. Kapınızın cinsine uygun motor türünü seçip ilgili motorlar sayfasına yönlendirildikten sonra kapınızın ağırlığına uygun motoru ürün filtreleme kullanarak bulabilirsiniz. Tabii ki kapı motoru seçme konusunda birçok husus göz önünde bulundurulmaktadır. Bu yüzden en doğru seçim için iletişim bölümünden bize ulaşınız.

Son zamanlarda yaptığımız güncelleme ile Havale/EFT ödemesinin yanı sıra Üstün güvenlikli kredi kartı ile ödeme seçeneğini de sizler için ekledik. İyzico Pay ile ödemeler ve alışverişler güven altında.

Kocaeli ve İstanbul için tüm otomatik geçiş sistemleri ürünlerinde teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yedek parça satışı, yerinde değişim, Tamirat ve kurulum gibi birçok alanda işlerimizi yürütüyoruz. Ayrıca kumanda tanıtımı, kopyalama veya motorlar üzerinde küçük parça değişimleri gibi durumlarda telefonda yardım sağlıyoruz

Evet tüm fiyatlarımız KDV dahildir. Sepete eklediğinizde üstüne sadece gönderim bedeli konulacaktır.